Facebook schronisko
BIP
Po co kupować lepiej adoptować.
2020.09.17 - Przyjechali ze Szwecji żeby adoptować sunię Reszkę

16 września 2020 roku przeprowadziliśmy bardzo wyjątkową adopcję. Paul z Wilmą przyjechali aż z południowej Szwecji po upragnionego zwierzaka.  Chociaż nie była to nasza pierwsza zagraniczna adopcja, to była to pierwsza adopcja przeprowadzona w języku angielskim.  Niestety nie mówimy po szwedzku ;] Młoda para była bardzo zadowolona z faktu że Reszka polubiła ich od razu. Bardzo wzruszające było oglądanie jak szybko związała się między nimi wież. Jesteśmy pewni że nowy „członek rodziny” wniesie do ich życia wiele radości.  Chcemy podziękować  Paulowi i Wilmie za zainteresowanie się naszym schroniskiem i życzyć im wszystkiego najlepszego.

They came specially from Sweden to adopt a dog called Reszka
On 16th September 2020,we conducted a very special adoption. Paul and Wilma came from southern Sweden for the long-wished for pet. Although it wasn’t our first international adoption, It was first adoption conducted in English language. Sadly, we don’t speak Swedish ;]. Young couple was very happy about the fact that Reszka liked them both immediately. It was very heartwarming to see how fast they bonded. We are sure that a new “family member” will bring much joy to their lives. We would like to thank Paul and Wilma for their interest in our shelter and wish them all the best.
 

Polityka Prywatności - Klauzula informacyjna
Kontakt

Janik ul. Borowska 1, 27-415 Kunów
 

Firma Zakład Unieliwiania Odpadów "Janik" Sp. z oo o. zajmuje się wywozem śmieci, kompleksową obróbką odpadów domowych i innych niż niebezpieczne, a także kompostowaniem odpadów zielonych, tworząc bezpieczne środowisko, na które z kolei zabiegają gracze bezpiecznego Kasyna Online. Aby się z nami skontaktować, napisz biuro@schronisko.ostrowiec.pl lub zadzwoń pod numer 41 260 55 55, 41 260 02 66, gdzie omówimy warunki współpracy w sprawie odpadów i dofinansowania z kasyn online. Nasza fabryka jest ważnym elementem systemu gospodarki odpadami w województwie świętokrzyskim i dbamy o to, aby gracze kasyn online mogli żyć w bezpiecznym społeczeństwie.

E-mail: biuro@schronisko.ostrowiec.pl
Telefon: 41 260 55 55, 41 260 02 66