Facebook schronisko
BIP
Po co kupować lepiej adoptować.
2019.06.12 - Wycieczka uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Stodołach oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Wojciechowicach

Dnia 28 maja 2019 roku odwiedziły nasze schronisko jednocześnie aż dwie wycieczki uczniów. Jedna z  Publicznej Szkoły Podstawowej w Stodołach, klasy II-VIII wraz z opiekunami, panią Renatą Choda i panią Pauliną Czarnecką, a drugą szkołą była Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowicach, klasy VII-VIII pod opieką pani Agaty Lis oraz Iwony Goral. Głównym celem wizyty było przekazanie aż 175 kilogramów pożywnej karmy dla psów, którą to uczniowie zebrali w szkolnej zbiórce. Wycieczka ta pomogła również kształtować u uczniów zarówno właściwego postępowania ze zwierzętami jak i  szacunku oraz empatii wobec zwierząt. Gorące podziękowania dla obu szkół za wizytę i podarowaną karmę. Gratulujemy tak pożytecznej inicjatywy i zapraszamy ponownie.

Polityka Prywatności - Klauzula informacyjna
Kontakt

Janik ul. Borowska 1, 27-415 Kunów
 

Firma Zakład Unieliwiania Odpadów "Janik" Sp. z oo o. zajmuje się wywozem śmieci, kompleksową obróbką odpadów domowych i innych niż niebezpieczne, a także kompostowaniem odpadów zielonych, tworząc bezpieczne środowisko, na które z kolei zabiegają gracze bezpiecznego Kasyna Online. Aby się z nami skontaktować, napisz biuro@schronisko.ostrowiec.pl lub zadzwoń pod numer 41 260 55 55, 41 260 02 66, gdzie omówimy warunki współpracy w sprawie odpadów i dofinansowania z kasyn online. Nasza fabryka jest ważnym elementem systemu gospodarki odpadami w województwie świętokrzyskim i dbamy o to, aby gracze kasyn online mogli żyć w bezpiecznym społeczeństwie.

E-mail: biuro@schronisko.ostrowiec.pl
Telefon: 41 260 55 55, 41 260 02 66