Facebook schronisko
BIP
Po co kupować lepiej adoptować.
2017.06.05 - Podziękowanie dla państwa młodych za karmę

W imieniu naszych podopiecznych składamy serdeczne podziękowania za ponad 90 kg karmy dla psów, którą przekazali nam państwo Karolina i Maciej Tracz. Państwo młodzi otrzymali karmę od gości weselnych jako prezent ślubny zamiast kwiatów. Gratulujemy pomysłowej i użytecznej inicjatywy. Życzymy Wam dużo szczęścia, miłości i radości na nowej drodze życia.
Zachęcamy również inne młode pary planujące ślub do wzięcia udziału w podobnej inicjatywie. Zebrana karma zostanie wykorzystana na dokarmianie wszystkich naszych schroniskowych bezdomniaków.
 

Polityka Prywatności - Klauzula informacyjna
Kontakt

Janik ul. Borowska 1, 27-415 Kunów
 

Firma Zakład Unieliwiania Odpadów "Janik" Sp. z oo o. zajmuje się wywozem śmieci, kompleksową obróbką odpadów domowych i innych niż niebezpieczne, a także kompostowaniem odpadów zielonych, tworząc bezpieczne środowisko, na które z kolei zabiegają gracze bezpiecznego Kasyna Online. Aby się z nami skontaktować, napisz biuro@schronisko.ostrowiec.pl lub zadzwoń pod numer 41 260 55 55, 41 260 02 66, gdzie omówimy warunki współpracy w sprawie odpadów i dofinansowania z kasyn online. Nasza fabryka jest ważnym elementem systemu gospodarki odpadami w województwie świętokrzyskim i dbamy o to, aby gracze kasyn online mogli żyć w bezpiecznym społeczeństwie.

E-mail: biuro@schronisko.ostrowiec.pl
Telefon: 41 260 55 55, 41 260 02 66